Ana Sayfa Tatil Tüyoları Havaalanında Zaman Kazandıracak İpuçları

Havaalanında Zaman Kazandıracak İpuçları

0
2197
Havaalanında Zaman Kazandıracak İpuçları - Manzara

Havaalanları, hem erken gidilmesi gereken hem de zamandan olabildiğince tasarruf edilmesi gereken yerler olarak bilinir. Hem uçağı kaçırma riski hem de yapmanız gereken her şeyi zamanında yapma zorunluluğu sebebiyle, çoğu kez strese kapılabilir, hatta bazı şeyleri panikle karıştırabilecek hale dahi gelebilirsiniz.

Havaalanında Zaman Kazandıracak İpuçları - Genel

Bu yazımızda sizler için havaalanında zaman kazandıracak ipuçlarını listeleyeceğiz. Siz de, ilk kez havayolu ile yola çıkacaksanız ya da birçok kez çıkıp birçok kez paniğe ve endişeye kapıldıysanız, aşağıdaki tavsiyelerimize uyarak hem zaman kazanabilir hem de güvenli ve kendinizden emin bir biçimde yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Ayrıca, Yurt Dışında Araç Kiralama Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okuyarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

10. Valiz Yerleşimi ve Kişiselleştirilmesi

Özellikle valiz yerleşimi, valiz seçimi ve kişiselleştirmesi konularına dikkat etmek; yolculuğa çıkmadan önce havaalanında sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. Bakıldığında, oradan oraya savrulan pek çok valizin olduğunu görebilirsiniz; hatta, kontrol aşamasında valizlerinizi dahi karıştırabilirsiniz; bu sebepten, valizinizi kişiselleştirmenizde yarar var. Üzerine bir işaret, bir sticker yahut sizin olduğunu fark etmenizi sağlayacak herhangi bir şey ekleyerek, bu karışıklığı önleyebilirsiniz.

Havaalanında Zaman Kazandıracak İpuçları - Valiz Hazırlama

Bunun yanında, kabin bagajına sığmaya çalışmanız da önemli. Bu durum hem check-in tarafında hem de inişte sizlere oldukça rahatlık sağlayacaktır. Valiz yerleşimini karışıklık yaşamadan yapmak için bunlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here