Tatili herkes sever, ancak bir de bütçenizi sarsmayan bir tatil fırsatı bulursanız, değmeyin keyfinize! Peki, bütçenizi sarsmayan tatil tekliflerinin püf noktasını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, hemen söyleyelim: Erken rezervasyon. Tatil Dükkanı Blog’da bugün, erken rezervasyon kavramının tam olarak ne anlama geldiğinden bahsedecek, aynı zamanda bu teklifleri en avantajlı biçimde nasıl değerlendirebileceğinize değineceğiz.

Kasım Ayında Tatil Önerileri - Kabak Koyu

Siz de, erken rezervasyon ve özel fırsatlarla tatilinizi çok daha ekonomik hale getirmek isterseniz, yazımızı okumaya devam edebilir, bu konuda en doğru bilgileri edinebilirsiniz. 

Erken Rezervasyon Nedir?

Ekonomik Tatil Planı Nasıl Yapılır - Erken Rezervasyon 1

Öncelikle doğru tanımlamakta yarar var. Türkiye’de bilhassa son yıllarda popüler olmaya başlayan erken rezervasyon, otellerin yaz sezonu için birkaç ay öncesinden sundukları tekliflere deniyor. Bu teklifleri, Tatil Dükkanı ana sayfasından da görebilmeniz mümkün.

Erken rezervasyon teklifleri, genellikle yılın dördüncü çeyreğinde başlıyor ve gelecek yılın Nisan ila Ekim ayları arasındaki rezervasyonları kapsıyor. Dolayısıyla, yedi, sekiz ay önceden rezervasyonunuzu yapıyor, planlamalarınızı o tarihte gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Özel fırsatlar ve kampanyalarla yedi, sekiz ay önceden ödeme yapmak, %40’a kadar indirim alabilmenizi sağlıyor.

Erken Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Bayram Tatilinde Neden Kıbrıs'a Gitmelisiniz? - vizesiz

Peki, erken rezervasyon dönemindeki indirimlerden nasıl yararlanabilirsiniz? Bunun iki farklı yolu var. Birincisi, otelin resmi sitesinden duyurulan indirimlerden ve resmi siteden yapılan rezervasyonlardan geçiyor. Ancak resmi sitelerden yapılan bu teklifler, genellikle düşük indirim oranları sunuyorlar. Bu sebepten, ikinci yola, yani Tatil Dükkanı’na bakmakta yarar var.

Tatil Dükkanı’nda, erken rezervasyon dönemi boyunca en uygun fiyat garantisi ile konuklara özel fırsatlar sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, ana sayfamızı ziyaret edip dilediğiniz oteli beğendikten sonra en uygun teklifler için bizi aramak ya da aradığınızı bulduysanız direkt online rezervasyon yaptırmak.

Erken Rezervasyon Neden Yapılmalıdır?

Bayram Tatilinde Neden Kıbrıs'a Gitmelisiniz? - paranizin hakkini verecek tatil

Bu konuda bolca “çünkü” yazılabilir, ancak kısaca anlatmak gerekirse:

  • Bütçenizi sarsmadan, ekonomik bir tatil yapmak için ilk adımı atarsınız.
  • Planınızı birkaç ay önceden yapmış olursunuz.
  • Herhangi bir problem olmadan, en uygun fiyat garantisi ile hayallerinizdeki tatili yapabilirsiniz.
  • Erken rezervasyon yaptırarak favori otelinizin dolu olması riskini de almamış olursunuz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Erken Rezervasyon Yaptırarak Tatilinizi Ucuza Getirin - antalya otelleri

Peki, erken rezervasyon yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler neler? Aşağıda sizler için ayrıntılı bir biçimde açıkladık.

  • Tatil yapmak istediğiniz bölgeye ve otele yönelik araştırmanızı önceden gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede, erken rezervasyon fırsatları yayınlanır yayınlanmaz, işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Adından da anlaşılabileceği gibi, bu dönemde rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız, o kadar fazla indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Uçak biletinizi rezervasyon tarihinize yönelik, önceden almanızda yarar var. Aksi halde hem pahalı hem de rezervasyon gününe bulamayacağınız biletleri almak durumunda kalabilir, tatilinize gecikebilirsiniz.
  • En uygun fiyat garantisi alırken aynı zamanda taksit ve özel konsept fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz.

Tatil Dükkanı Erken Rezervasyon Fırsatları Mevcut mu?

Bayram Tatilinde Neden Kıbrıs'a Gitmelisiniz? - limak cyprus hotel

Tatil Dükkanı üzerinde, 2022’ye yönelik pek çok erken rezervasyon fırsatı yayınlanmaya devam ediyor. Ziyaretçilerimiz için en uygun fiyat garantisi ile Türkiye’den ve Kıbrıs’tan onlarca otelde teklifler sunuyoruz. Aşağıda, 2022 erken rezervasyon fırsatları temalı  yazımızı inceleyerek, planlarınızı şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, Tatil Dükkanı tarafından sunulan transfer ve uçak bileti dahil paketler de büyük bir avantaj! Transfer ve uçak bileti dahil erken rezervasyon paketlerimizden faydalanarak, gideceğiniz yeri belirleyebilir, sonrasını bize bırakabilirsiniz. Sizin için, hem uçak biletinizi ayarlıyor hem de havalimanından otele transferinizi gerçekleştirebiliyoruz!

Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz