Ana Sayfa Temalar Kayak Kayak Merkezlerinde Özel Kayak Dersi Ücretleri

Kayak Merkezlerinde Özel Kayak Dersi Ücretleri

0
Kayak Merkezlerinde Özel Kayak Dersi Ücretleri

Kayak tatili için valiziniz dahilinde her şey hazır, ancak kayak yapmayı bilmiyor olmak canınızı mı sıkıyor? Aslına bakarsanız, sıkmasına hiç gerek yok. Çünkü, hemen hemen tüm kayak merkezlerinde, hem otel içerisinde hem de otel dışında eğitim sunabilen pek çok kayak okulu mevcut. Tatil Dükkanı Blog’da bugün, Türkiye’nin ünlü kayak merkezlerinde, özel kayak dersi ücretlerini listelemeye çalışacak, ortalama rakamlar sunacağız.

Ağaoğlu My Mountain - Kayak Okulu

Siz de, özel kayak dersi ücretleri hakkında bilgi almak ve 2021’de kayak dersleri için ne kadarlık bir bütçe ayırabileceğinizi öğrenmek isterseniz, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, geçtiğimiz günlerde kaleme aldığımız Kayak Valizinizde Mutlaka Bulunması Gerekenler başlıklı içeriğimiz de; henüz valizini hazırlamayanlara özel!

Uludağ Kayak Merkezi Özel Kayak Dersi Ücretleri

Uludağ Kayak Merkezi - Kayak

Türkiye’nin en popüler kayak merkezlerinden bir tanesi olan Uludağ ile başlayalım. Uludağ’da kayak yapmak, farklı zorluklardaki pistlerle paha biçilmez bir deneyim; ancak henüz kayak yapmayı bilmiyorsanız, hem konakladığınız otellerde hem de özel kayak okullarında dersler alabilmeniz mümkün.

Uludağ Kayak Merkezi - Telesiyej

Uludağ’da ortalama kayak dersi ücretleri ise 250 TL’den başlıyor. Bu dersler, grup halinde alınırsa fiyatta indirime gidilebiliyor. Oteller içerisinde zaman zaman yapılan kampanyalarla da kayak dersleri ücretlerinde indirim yapılabildiğini hatırlatmakta fayda var. Son olarak, Uludağ’da bir kayak tatili için rezervasyonunuzu henüz yaptırmadıysanız, önerimiz Kaya Uludağ.

Kaya Uludağ
Türkiye/Bursa/Uludağ
Herşey Dahil
85
tripadvisor 254 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
1770 TL
Rezervasyon

Palandöken Kayak Merkezi Özel Kayak Dersi Ücretleri

Paladöken Otelleri - Dedeman - Pist

Ülkemizin en popüler bir diğer kayak merkezi de, şüphesiz Palandöken. Muhteşem pistleri ile dillere destan bu kayak merkezinde, kayak dersi ücretlerine göz attığımızda; Uludağ’a nazaran daha ucuz bir fiyat politikası ile karşılaşıyoruz. Bakıldığında, Palandöken Kayak merkezi ortalama özel kayak dersi ücretleri, 150 ila 200 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Dedeman Palandöken - Genel Aktivite

Bu dersler, kişiye özel ya da grup halinde olabiliyor. Hem otelinizdeki kayak okulunda hem de kayak merkezi etrafındaki kayak okullarında derslere katılabiliyorsunuz. Ek olarak, Palandöken’de konaklamak ve güzel bir kar tatili yapmak için otel arıyorsanız, Sway Hotels önerimizdir.

Sway Hotels
Türkiye/Erzurum/Palandöken
Tam Pansiyon
92
tripadvisor 390 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
1925 TL
Rezervasyon

Erciyes Kayak Merkezi Özel Kayak Dersi Ücretleri

Erciyes Kayak Merkezi - Teleferik

Kayseri’nin zirvesi Erciyes Kayak Merkezi de, yıllar geçse de güzelliğini ve popülaritesini kaybetmeyenler arasında yer alıyor. Bakıldığında, Erciyes’te bembeyaz karların ortasında bir tatil ve kayak serüveni, herkesin hayali. Farklı zorluklardaki pek çok pisti ile eşsiz bir kayak deneyimi yaşayabileceğiniz Erciyes’te, 2021 özel kayak dersi ücretleri ise açıklandı.

Erciyes Kayak Merkezi - Tesis

Buna göre, Kayseri Kayak ve Snowboard Eğitmenleri Derneği’nin belirlemiş olduğu fiyatlar, kişi başı 250 TL. Ancak, 5 kişi ve üzeri gruplar için bu fiyat kişi başı 100 TL’ye kadar da inebiliyor. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla bir kayak tatiline çıkmak ve aynı zamanda kayak yapmayı öğrenmek istiyorsanız, bir de kalabalık bir grupsanız; en ucuz kayak derslerini Erciyes’te bulabilmeniz mümkün görünüyor. Ayrıca; henüz konaklayacağınız otele karar vermediyseniz, bizim önerimiz Mirada Del Lago.

Mirada Del Lago
Türkiye/Kayseri/Erciyes
Tam Pansiyon
77
tripadvisor 199 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
1120 TL
Rezervasyon

Kartalkaya Kayak Merkezi Özel Kayak Dersi Ücretleri

Kartalkaya Kayak Merkezi - Snowfest

Ülkemizin yükselen yıldızlarından biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi, farklı zorluklardaki pek çok pisti, yüksek teknoloji donanımları ve yapılan turizm yatırımları ile dikkat çekiyor. Son yıllarda ziyaretçi sayısını katlayan Kartalkaya’da, özel kayak dersi ücretleri resmen bilinmiyor olsa da; ortalama bir fiyat kesinlikle belirtilebilir.

Kartalkaya Kayak Merkezi - Konaklama

Geçtiğimiz yıllarda 100 TL’den başlayan kayak dersi ücretleri; Kartalkaya’da şimdilerde ortalama 150-200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Dilerseniz grup halinde, dilerseniz tek kişilik özel dersler alarak, kısa sürede uzman eğitmenlerden kayak yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu arada, Kartalkaya’da konaklamanız için önerebileceğimiz oteller arasında, Dorukkaya Ski & Mountain Resort bir adım öne çıkıyor.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort
Türkiye/Bolu/Kartalkaya
Herşey Dahil
82
tripadvisor 422 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
2080 TL
Rezervasyon

Kartepe Kayak Merkezi Özel Kayak Dersi Ücretleri

Kartepe Kayak Merkezi - Pistler

Bilhassa yakın bölge kayak merkezi olması ile kolayca ulaşılabilen ve bu sebepten kış aylarında, küçük bir kaçamak yapmak isteyen hemen herkesin tercihi olan Kartepe Kayak Merkezi de; yıllar geçtikçe, daha fazla ilgi gören merkezler arasında yer alıyor. Bakıldığında, pek çok pisti ile hizmet veren ve turizm yatırımları her geçen yıl artan Kartepe’de; kayak dersi ücretleri de yıllar içinde epey artış gösterdi.

Kartepe Kayak Merkezi - Genel Yorum

Buna göre, 2020 yılında ortalama 120 TL olan kayak dersi ücretleri için 2021’de 120-150 TL’lik bir ücretin belirlenmesi bekleniyor. Dersi, tek kişilik ya da gruplar halinde alabiliyorsunuz, elbette gruplar halinde dersler almak, bütçenizi sarsmayacak, daha ucuz bir yol. Kartepe’de tatil yapmak isteyenlere konaklama önerimiz ise: Green Park Resort Kartepe. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere!

Green Park Resort Kartepe
Türkiye/Kocaeli/Kartepe
Yarım Pansiyon
62
tripadvisor 449 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
400 TL
Rezervasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here