Ana Sayfa Temalar Muhafazakar Türkiye’nin En İyi 10 Muhafazakar Oteli

Türkiye’nin En İyi 10 Muhafazakar Oteli

3
47057
Türkiye'nin En İyi Muhafazakar Otelleri

Son dönemde turizm sektöründe yerini alan ve özellikle muhafazakar insanların ihtiyaçlarına ve hassasiyetlerine çözüm getirmek amacı ile kurulan muhafazakar oteller, ülkemizin tatil beldelerinde sayıca artsa da pek azı vadettikleri standartları sunmaktalar. Biz de bu yazımızda sizler için Türkiye’deki en iyi İslami otelleri listeledik. Araştırmamızda, en iyi kaliteyi ve hizmeti sunan otelleri hem müşteri yorumlarını inceleyerek hem de genel anlamda referansları gözlemleyerek oluşturduk.

Siz de, alkolsüz ve her şey dahil muhafazakar otel arıyorsanız ve konaklayacağınız otelin tesettür oteller konseptinde olmasını istiyorsanız; aşağıdaki 10 muhafazakar oteli inceleyebilir ve harika bir tatili, hassasiyetlerinize uygun olarak dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

10. Atlas Beach Hotel

Alanya’nın Konaklı mevkiinde yer alan otel, muhafazakar insanların tercih ettiği bir tesis. Atlas Beach Hotel ile sahil arasında otel içinden geçilen 25 m.lik bir alt geçit bulunmaktadır. Tesis, Konaklı merkeze 200 metre, Alanya’ya 12 km, Antalya Havaalanı’na ise 110 km uzaklıktadır.

muhafazakar-oteller-atlas-beach-oda

Toplam 10 adet havuzun bulunduğu tesiste Erkek misafirler için ana binada erkek havuzu, çocuk havuzu, 2 adet kaydıraktan oluşan erkek kaydırak havuzu ve erkek jakuzi havuzu mevcuttur.

muhafazakar-oteller-atlas-beach-havuz

Bayan misafirler için, sahil tarafında bayan havuzu, çocuk havuzu ve 2 adet kaydıraktan oluşan bayan kaydırak havuzu ve ayrıca SPA merkezinde kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Ana binada ortak aile havuzu mevcut olup , bay-bayan ve çocuklara özel oyun havuzumuz ise sahil kısmındadır.

3 YORUMLAR

  1. Malesef benzeri otelleri istanbulda bulamiyorum. Yazınızda geçen çoğu otellerde bulunma firsatım oldu. Fakat istanbulda kısa tatilimi değerlendirmek için güzel bir muhafazakar bir otel aradım fakat bulamadım. neyse artık burada ki plaja gidiyorum. otel den daha ucuza geliyor. ve çalişanların bayan olması denizinin temiz olaması oteli aratmadı bana şahsen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here