Ana Sayfa Destinasyon Ege Ege’nin İncisi Bodrum’un En İyi 7 Oteli

Ege’nin İncisi Bodrum’un En İyi 7 Oteli

0
836
Ege’nin İncisi Bodrum'un En İyi 7 Oteli

Sıla’nın sularına şarkı yaptığı Ege’nin en güzel yerleşkelerinden biri olan Bodrum, hem tarihi hem de kültürü ile dikkat çeken Ege’nin incilerden yalnızca bir tanesi. Türkiye’de, Bodrum gibi pek çok denizin kıyısında, doğa harikası bulunmakta ve tatile gitmek isteyenler genelde bu bölgelerden birinin kıyısında, denize sıfır tesisleri tercih etmekteler. Bu yazımızda, Ege’nin incisi Bodrum’un en iyi 7 otelini sizler için inceliyoruz.

Sıralamada, herhangi bir “kaliteliden vasata” yolu izlemiyoruz, aşağıdaki tüm oteller de kendi alanında oldukça başarılı tesisler olarak bilinmekte ve eski ziyaretçilerinin de yorumları bunları net bir biçimde göstermekte.

Tatil Dükkanı, sizin için öneriyor!

7. Crystal Green Bay Resort & Spa

Güvercilik’te bulunan Crystal Green Bay Resort & Spa, plajı kum otellerden bir tanesi ve 56.000 metrekarelik alanda 291 odalık bir tesis olarak hizmet veriyor. Kara manzaralı odaları ile konuklarını barındıran Crystal Green Bay Resort & Spa içerisinde, muhteşem hizmetlerle hem dinlenip hem de eğlenebilmeniz mümkün.

Crystal Green Bay Resort SPA - Plaj

Ege’nin incisi Bodrum’un en güzel 5 oteli listemizde var olmayı kesinlikle hak eden Crystal Green Bay Resort & Spa içerisinde, su topundan sinemaya, kanodan boccia’ya pek çok aktivite de mevcut. Çocuk ya da yetişkin her yaştan kesime hitap eden hizmetleri, tatiliniz boyunca size doyumsuz anları yaşatmayı vaat ediyor.

Crystal Green Bay Resort SPA - Sahil

Çocuklar için çocuk kulübü, geniş alana kurulu aquapark’ı ve tatilde dinlemeyi de ihmal etmek istemeyenler için SPA hizmeti, denizin hemen yanı başında özel kumsalı ile bu yaz da misafirlerine unutamayakları bir tatil sunuyor

Tatil Dükkanı, Crystal Green Bay Resort & Spa’yı kesinlikle öneriyor.

Crystal Green Bay Resort Spa
Türkiye/Muğla/Bodrum
Herşey Dahil
86
tripadvisor 1423 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
174 TL
Rezervasyon

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here