Ana Sayfa Destinasyon Akdeniz Türkiye ve Kıbrıs’ın En İyi 10 Aquaparklı Oteli

Türkiye ve Kıbrıs’ın En İyi 10 Aquaparklı Oteli

0
934
Türkiye ve Kıbrıs'taki En İyi Aquaparklı Oteller

Tatilin en eğlenceli kısımlarından bir tanesi hiç şüphesiz büyük kaydıraklarla muhteşem anlar yaşayabileceğiniz aquaparklar. Günümüzde pek çok tesis hem yetişkinler için hemde çocuklu ailelerin otel tercihleri sırasında en önemli kriterlerinden olduğundan, içerisinde aquapark olan tesisler tercih sebebi oluyor. Biz de bu yazımızda, su kaydıraklı otel tavsiyesi isteyen misafirlere yardımcı olabilmek adına en iyi 10 aquaparklı oteli listeledik.

Çocuk, genç, yetişkin fark etmeksizin oldukça eğlenceli ve adrenalin dozu yüksek anlar yaşayabileceğiniz su kaydıraklarının tutkunuysanız ve şu sıra tatile gitmeyi planlıyorsanız, tavsiyemiz Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın en iyi 10 aquparklı otelini listelediğimiz bu yazımızdaki otellere muhakkak göz atmanız yönünde. Erken rezervasyon ile avantajlı fiyatlar bulabilmeniz de keza mümkün!

1. Acapulco Resort Convention Spa

Girne, Kıbrıs’ın en iyi otellerinden biri olan ve önceden bu tesiste konaklayan misafirlerin yaptığı yorumları genel olarak okuduğunuzda da ne kadar başarılı bir tesis olduğunu anlayabileceğiniz Acapulco Resort Convention Spa, en iyi aquaparklı oteller listemizde yer almakta. Villa odası, kara tarafı ve deniz tarafı oda seçenekleri ile ziyaretçilerini bekleyen Acapulco Resort’un en öne çıkan özelliklerinin başında, oldukça geniş bir alana yayılan ve toplamda 29 kadar su kaydırağını bünyesinde barındırması geliyor.

Acapulco Resort Convention Spa - Aqupark

Sahip olduğu 5 kaydıraklı aquaparkın dışında yeni açılan 24 adet daha su kaydırağı ile hem çocuklara hem de adrenalin arayan yetişkinler için adeta biçilmiş kaftan.

Acapulco Resort Convention Spa Kıbrıs Aqupark

Çocuklu ailelerin Kıbrıs tatillerinde mutlaka öncelikli olarak incelemesi gereken tesiste, aquaparkların dışından yine geniş bir alana kurulu lunapark, kids club, fun club, çocuk havuzu, mini disco ve mini club’ta bulunmakta.

Girne Kalesi, Batık Gemi Müzesi, St. Hillarion Kalesi gibi tarihi yerlere de oldukça yakın bir konumu bulunan Acapulco Resort Convention Spa’yı muhakkak ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Acapulco Resort Convention Spa
Kıbrıs/Girne/Çatalköy
Tam Pansiyon Plus
90
tripadvisor 2388 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
180 TL
Rezervasyon

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here