Dünyanın kültür merkezi Avrupa, 4 mevsim keşfedilmeyi bekleyen eşsiz güzelliklere sahip! ‘Her mevsimin ayrı bir güzelliği var’ sözünden yola çıkarsak eğer, sonbaharda gezilebilecek en güzel merkezlerden bir tanesi de Fransa’nın başkenti Paris kuşkusuz!

Paris Turu - Genel

Romantizmin başkenti olarak bilinen Paris’i keşfetmek istiyorsunuz, fakat Fransızca ya da İngilizce bilmeden Avrupa’nın en önemli kültür merkezlerinden birini nasıl keşfedeceğinizi bilmiyorsanız sizlere çok güzel bir haberimiz var. Bu özel şehri keşfetmek için yabancı dil bilmenize ya da nereleri gezmeniz gerektiğini öğrenmenize gerek yok! Tatil Dükkanı’nın fiyat avantajıyla sunduğu 3 gece 4 günlük Paris Turu ile hayalinizdeki şehri çok rahat ve ekonomik bir şekilde keşfedebilirsiniz. Eğer, daha ekonomik ülkeleri keşfetmek istiyorsanız, Euro’dan Kaçabileceğiniz Avrupa Ülkeleri başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

7Atlas Global Havayolları ile Paris Turu

Paris Turu - Eiffel Kulesi

Tatil Dükkanı büyük fiyat avantajıyla sizleri Paris’i keşfetmeye davet ediyor! Sadece 199 Euro’dan başlayan fiyatlar ve Atlas Global Havayolları’yla romantizmin başkenti Paris’i Kasım ve Aralık aylarında 3 gece 4 günlük çok özel bir turla ziyaret edebilirsiniz.

6Paris Turu 1. Gün

Paris Turu - Meydan

Paris Turu, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden Atlas Golbal havayolları ile Paris uçuşu ile başlıyor. Paris Havalimanı’nda bekleyen özel otobüsle panoramik şehir turunun ardından otelinize transfer yapılıyor. Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı(Arc De Triomphe) ve Eiffel Kulesi gibi Paris’in en önemli merkezlerini görme şansı yakalıyorsunuz.

5Paris Turu 2. Gün

Paris Turu - Manzara

Tur programının ikinci gününde, kahvaltının ardından katılımcılara serbest zaman veriliyor. Arzu eden konuklar gün içerisinde birbirinden ayrı ekstra düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu, Romantik Paris gece turu ve Lido Show‘a katılma imkanı bulacaklar. Günlük düzenlenen turlar hakkında detaylı bilgileri Paris Turu sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

4Paris Turu 3. Gün

Paris Turu - Disneyland

Paris Turu programının üçüncü gününde de kahvaltının ardından konuklara serbest zaman veriliyor. Arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenecek Disneyland TuruLouvre ve Versailles Turu veNotre Dame Katedrali turlarına katılabilirler. Günlük düzenlenen turlar hakkında detaylı bilgileri Paris Turu sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

3Paris Turu 4. Gün

Paris Turu - Yeşil Kule

Turun son gününde kahvaltının ardından konuklara kısa bir serbest zaman tanınıyor ve ardından otelden ayrılarak transferle Paris Havaalanı’na yolculuk başlıyor. Atlas Global Havayolları’nın direkt İstanbul uçuşu ile tur sona eriyor. Günlük düzenlenen turlar hakkında detaylı bilgileri Paris Turu sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

2Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Alan/otel/alan transferleri,
 • Atlas GlobalHavayolları ileİstanbul– Paris – İstanbul parkurunda ikram dahil uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Otel vergileri,
 • Panoramik Paris şehir turu,
 • Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,
 • Turist Şehir vergileri,
 • Türsab zorunlu mesleki sigortası,
 • Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

1Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 •  Müze ve ören yerleri girişleri
 •  Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)
 •  Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),
 •  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
 •  Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)

Siz de Kasım ve Aralık ayında Paris’i fiyat avantajlı çok özel bir turla keşfetmek isterseniz Paris Turu sayfamızı ziyaret ederek vakit kaybetmeden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Eğer kültür merkezi Avrupa’nın farklı şehirlerini de keşfetmek istiyorsanız, Özgürlükler Şehri Amsterdam’ın Gezi Rehberi ve Avrupa’yı Trenle Keşfetmek İster Misiniz? başlıklı yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here