Koronavirüs (Covid-19) bütün dünyayı etkisi altına alırken, evlerimizde kalarak hem kendi sağlığımızı hem de başkalarının sağlığını korumak için önemli bir çaba sarf ediyoruz. Ancak zorlu koronavirüs dönemini online ücretsiz eğitim siteleri ile fırsata çevirebilmeniz mümkün! Yazılımdan yabancı dile, fitness eğitiminden grafik tasarımına kadar birçok konuda kendinizi geliştirebilir ve aldığınız eğitimleri özgeçmişinize ekleyerek fark yaratabilirsiniz.

Kişisel gelişiminize zaman ayırabileceğiniz hiç bu kadar çok zamanınız olmamıştı. İşte koronavirüs dönemini en verimli şekilde değerlendirebileceğiniz ve CV’nize sertifikalar eklemenizi sağlayacak en popüler ücretsiz eğitim siteleri;

Google Dijital Atölye

Günümüzün en önemli pazarlama araçlarından biri olan internet sınırsız fırsatları da beraberinde getiriyor. Google Dijital Atölye koronavirüs (Covid-19) döneminde, kendinizi geliştirirken özgeçmişinize sertifika ekleyebileceğiniz en iyi online eğitim platformlarından bir tanesi. Özellikle Google arama motorlarında nasıl rakiplerinizin önüne geçebileceğinizi en temel seviyeden en ileri seviyeye kadar detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz bu ücretsiz eğitim platformunda, kodlama ve e-ticaret derslerinden de yararlanabilirsiniz. Eğer Covid-19 dönemini kişisel gelişim fırsatına çevirmek isterseniz Google Dijital Atölye hizmetlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Udemy

Online eğitim platformu denildiğinde belki de akla ilk gelen isim olan Udemy, kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz olarak sayısız alanda eğitim ve sertifika hizmeti sunuyor. Online eğitim alanında en geniş ağa sahip platform diyebileceğimiz Udemy, yazılımdan dijital pazarlamaya, istatistikten yabancı dil eğitimine kadar birçok farklı alanda eğitim ve sertifika imkanı tanıyor. Koronavirüs döneminde Udemy üzerinden ayrıca, fitness dersleri, müzik eğitimi ve hafıza teknikleri gibi farklı konularda da kişisel gelişim videoları izleyebilirsiniz.

Koç Akademi

Yerli online gelişim platformlarından Koç Akademi, koronavirüs dönemi boyunca ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu. Koç Holding çalışanları ve yakınları için oluşturulan platform, covid-19 döneminde herkese ücretsiz olarak kişisel gelişim imkanı tanıyacak. Koç Akademi’de koronavirüs sürecinin nasıl etkili bir şekilde yönetilebileceğinden online alışverişin inceliklerine, analitik düşünme sistemlerinden alanında zirveye çıkan iş insanlarının tavsiyelerine kadar çok sayıda kişisel gelişim eğitimi bulabilirsiniz. Bu dönemi fırsata çevirebileceğiniz en iyi online platformlardan bir tanesi Koç Akademi diyebiliriz.

Future Learn

Kendinizi sadece Türkçe eğitimlerle değil İngilizce eğitimlerle de geliştirmek isterseniz bir diğer önemli online eğitim platformu da Future Learn. Koronavirüs döneminde yabancı dilinizi geliştirmek ya da farklı bir dil öğrenmek isterseniz Future Learn en iyi tercihlerden biri olacaktır. Eğer İngilizceniz ileri düzeyde ise bu platformdaki farklı konularda da ücretsiz eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Nikon School

Koronavirüs döneminde kendinizi farklı bir alanda geliştirmek isterseniz Nikon School hizmetlerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Nisan ayı boyunca online eğitimlerini ücretsiz olarak kullanıcılarına ulaştıracağını açıklayan bu özel platformda fotoğraf hakkında bilmeniz gereken her şeyi en ince detayına kadar öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Evlerimizde kalmamız gereken bu zorlu süreci fırsata çevirebilmek için Nikon School en iyi seçeneklerden bir tanesi.

Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sona erdiğinde hem daha özgüvenli bir şekilde iş hayatına dönüş yapabilmek hem de bu zorlu süreci etkili bir şekilde değerlendirerek zinde kalmak için ücretsiz online eğitim platformları hepimiz için önemli bir fırsat. Bu dönemi fırsata çevirelim ve kendimizi geliştirmeye devam edelim!

Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz