Tatil Dükkanı, sizleri erken rezervasyon fırsatları ile buluşturmaya devam ederken aynı zamanda tur fırsatlarını da güncellemeye, sıklıkla yepyeni programlar eklemeye gayret ediyor. Yurtdışı, balayı, Türkiye ve kültür turları kapsamında seçkin havayolları ile anlaşmalı olarak sunduğumuz bu turlar arasında en popüleri şu sıralar Dubai Turu. Son yılların en popüler yerlerinden birine, Dubai’ye gitmek ister misiniz?

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Kule

Bu yazımızda, Air Arabia Havayolları işbirliği ile düzenlenen 3 gece 4 gün Dubai Turu hakkında bilgiler verecek, incelemelerde bulunacak, gün gün nerede, ne yapacağımızı anlatacağız. Ek olarak, Avrupa’da 8 Günde 7 Ülke Gezmek İster Misiniz? Başlıklı yazımızı okuyarak avantajlı bir Avrupa turu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de, tecrübeli rehberler eşliğinde, dünyanın en güzel bölgelerinden biri kabul edilen Dubai’de gezmek, bolca eğlenmek isterseniz, yazımızı okumaya devam ederek hem tur hakkında bilgi alabilir hem de erken rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ne Zaman Gerçekleşiyor?

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Palmiyeler

Tatil Dükkanı tarafından organize edilen 3 gece 4 gün Dubai Turu, 2019 boyunca farklı tarihlerde gerçekleşecek.

 • Mayıs 2019 – 4 Program
 • Haziran 2019 – 2 Program

Yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek programlar size uymuyorsa, hiç üzülmeyin! 2019 Süresince, Dubai turuna dair yepyeni programlar ve tarihler eklemeye devam edeceğiz. Yukarıdaki tarihlerden birinin size uyması halinde ise, Tatil Dükkanı İle Dubai Turu sayfamızdan hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Gün Gün Neredeyiz?

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Sahil

Gelelim, üç gün sürecek Dubai turumuzda gün gün nerede olacağımıza. Dolu dolu zaman geçirebilmeniz ve eğlenebilmeniz için sunduğumuz serbest zaman dilimleri, görülebilecek önemli yerlere dair tur kapsamında geziler ve dahasını üç güne sizin için sığdırdık.

1. Gün: İstanbul’dan Dubai’ye

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Burj Al Arab

Tura katılım İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşiyor. Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 00.10 saatinde, Dubai uçağına biniş yapıyor ve ardından Dubai yerel saati ile 05.10’da Sharjah Havalimanı’na varmış oluyoruz. İndikten sonra, pasaport işlemlerinin hemen ardından, panoramik bir şehir turuna çıkıyoruz.

Şehir turu kapsamında, ilk olarak Dubai Creek’i görüyoruz. Burası, Dubai’yi ikiye ayıran bir koy. Sonrasında ise baharat çarşılarını, gökdelenleri, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj El Arab’ı, Emirates Towers’ı yol boyunca göreceğiz.

Gezinin ardından otele yerleşiyoruz. Akşam, katılım olması halinde Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show gibi yerleri görebileceğiniz turumuzu da gerçekleştiriyoruz. Dubai’ye gittiyseniz, özellikle Madinat Jumeirah’ı gezmeniz tavsiye ediliyor ve turumuz kapsamında burada keyifli saatler geçirebilmenizi sağlıyoruz.

2. Gün: Serbest Zaman – Safari Turu

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Oteller

İkinci günümüzde, dileyen misafirlerimiz günü serbest zaman olarak değerlendiriyor, tur kapsamında olmayan ancak görmek istedikleri yerleri akşama kadar dilediklerince gezebiliyorlar. Bir diğer ikinci gün seçeneğimiz ise akşam yemeği dahil çöl safari turu. 4×4 Araçlarla, Dubai’nin çöllerinde vakit geçirmek, geleneksel şovlarla akşamınızı çok daha eğlenceli hale getirmek isterseniz, bize katılabilirsiniz!

3. Gün: Serbest Zaman – Abu Dhabi Turu

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai

Dubai’de üçüncü günümüz, oldukça zengin bir sabah kahvaltısından hemen sonra başlıyor. Dileyen misafirlerimiz her gün olduğu gibi serbest zaman diliminden yararlanabiliyor; bir diğer seçeneğimiz ise Dubai’nin en güzel yerlerini kapsayan Abu Dhabi turu. Turumuz kapsamında ilk durağımız, dünyanın en büyük camisi kabul edilen Sheikh Zayed Camii oluyor. Camiyi gezdikten sonra, Abu Dhabi’de görülmesi gereken yerleri panoramik bir şehir turu eşliğinde görmeye gidiyoruz. Hızlı ve Öfkeli filminde görebileceğiniz Ethiad Kuleleri, dünyanın en büyük gökdelenleri; Dubai’nin geleneksel çöl yaşantısını, eski yaşantıları anlatan Heritage Village; zenginlerin en gözde yerlerinden Emirates Hotel; Abu Dhabi turu kapsamında karşılaşacağınız harikalardan sadece birkaçı.

4. Gün: Dubai’den İstanbul’a

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Jumeirah

Dubai’deki son günümüzde, sizi erkenden İstanbul’a götürmüyoruz. Kahvaltıdan hemen sonra, dileyen misafirlerimiz için eski çarşılar turu düzenliyoruz. Geleneği ve Dubai’nin eski halini yansıtan Abralar, ilk durağımız oluyor. Bir balıkçı kasabasıyken, dünyanın en modern şehri haline gelen Dubai’nin tarihi, oldukça ilginç. Turumuz kapsamında, balıkçılar çarşısı, baharat çarşıları, hediyelik eşya dükkanları ve benzeri yerleri gördükten sonra, veda vakti. Havalimanına lüks araçlarla transfer ediliyor ve Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçakla 19.35’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Takriben 23.05’te İstanbul’a varmış oluyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Maliyet

 • Air Arabia Havayolları ile İstanbul – Dubai – İstanbul için uçak biletleri.
 • Alanlardan otele lüks araçlarla transferler.
 • Havalimanı vergileri.
 • Panoramik şehir turları.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • Lüks otellerde 3 gece 4 gün konaklama.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Teras Bar

 • Her gün katılabileceğiniz ekstra turlar ve kişisel harcamalar.
 • Vize ücreti.
 • Yurtdışı çıkış harcı.
 • Otel vergisi.

Genel Yorum

Rüya Gibi Bir Balayı: Dubai - Atlantis, The Palm

Siz de, Mayıs ya da Haziran aylarında müsaitseniz, ekonomik fiyatlarla Tatil Dükkanı Dubai Turu’na katılmak ister misiniz? Dünyanın en modern ve zengin şehrinde, dört güne sığdırdığımız bu eğlenceli turda, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here