Bayram yaklaşıyor ve her zaman olduğu gibi devlet hem turizmin canlanması hem de çalışan insanların bir nebze rahat nefes alabilmesi için tatil süresini olabildiğince uzatmaya gayret ediyor. Bu bağlamda, Kurban Bayramı için tatil önerileri de sıklıkla dile gelir oldu. Tatil Dükkanı da bu rehberlerden bir tanesini sizler için hazırladı ve Kurban Bayramı tatilinde nerelere gidebileceğinizi, ne yapabileceğinizi detayları ile kaleme aldı.

Siz de, Kurban Bayramı için hoş bir tatil planı yapmak istiyor ancak şehir yahut ülke konusunda kararsız kalıyorsanız, yazımızı okumanız bir nebze yardımcı olabilir! (:

5Kıbrıs

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Kıbrıs

Yurt dışında tatil planlıyorsanız, Kıbrıs kesinlikle en iyi seçimlerden bir tanesi. Bunun iki farklı sebebi mevcut, birincisi; Kıbrıs’ta doyasıya eğlenebilmeniz ve dinlenebilmeniz. Devasa tesisleri sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi kısa süre içerisinde konuklarına sunabilen Kıbrıs’taki oteller, tabir-i caizse elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmuyorlar!

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Bafra

Bir ikinci sebep ise elbette Kıbrıs’ın Türkiye’ye en yakın yurt dışı konumuna sahip olması. Yakınlığı sebebi ile Türkiye’nin her şehrinden çok kısa sürede ulaşım sağlayabileceğiniz Kıbrıs’ı Kurban Bayramı için muhakkak tercih listenize ekleyin. Bayram tatilinde neden Kıbrıs’a gitmelisiniz? başlıklı yazımızda Kıbrıs ve muhteşem tesisleri hakkında detaylı bilgiler paylaşmıştık.

4Side

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Side Sahil

Yurt içinde Kurban Bayramı programı düşünüyorsanız, dinlenme ve eğlence için en iyi seçeneklerden biri de Side olabilir. Baktığımızda, dinlenmek açısından spa ve masaj gibi oldukça güzel ve çeşitli hizmetler sunan Side Otelleri, konuklarına gösterdiği özen ve saygıyla ön plana çıkan tesisler olarak bilinmekteler; dolayısı ile Side’nin Kurban Bayramı tatili için iyi bir seçenek olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Side

Tatil Dükkanı üzerinden Side’deki en güzel otellerin araştırmasını yapabilir ve erken rezervasyon fırsatlarından şimdiden yararlanabilirsiniz.

3Antalya

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Antalya

Antalya’daki pek çok otel de, tatil için oldukça avantajlı rezervasyon fırsatları sunmaktalar; bu sebepten yurt içi tatili düşünenler için birkaç günlük Antalya kaçamağı da kesinlikle çok iyi bir tercih olabilir. Masaj, spa, jakuzi, hamam gibi seçenekleri olan pek çok otelden bir tanesini seçerek, harika birkaç gün geçirebilir ve iş maratonuna zinde ve yenilenmiş bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Antalya - Kaleiçi

Tatil Dükkanı üzerinde, Antalya’ya dair pek çok otelde araştırmalarınızı gerçekleştirebilir, ücretli ve ücretsiz tüm hizmetleri görebilir; bunun yanında Kurban Bayramı tatiline özel olarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Fiyat, performans açısından Antalya’nın pek çok tesisinin oldukça başarılı bir hizmet sunduğunu da belirtelim. Antalya’nın öne çıkan otelleriyle ilgili daha detaylı bilgileri Her şey dahil Antalya otelleriyle rahat bir tatil geçirin başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

2Bodrum

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Bodrum

Gerek kültürel ve tarihi ögeleri, gerekse tatil tesislerinin sunduğu hizmetler bakımından Bodrum da Kurban Bayramı tatili için harika bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Gezip eğlenirken denizin, görkemli havuzların ve sıcak plajların keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bir tatili Bodrum’da gerçekleştirebilirsiniz. Bir tatilden beklediğiniz her şeyi önünüze seren Bodrum; kaliteli tesislerinde sunulan spa, masaj, sauna gibi hizmetleri ile de kesinlikle dikkat çekiyor.

Kurban Bayramı Tatil Önerileri - Bodrum - Turgutreis

Konuklarına ziyadesi ile iyi davranan ve onları önemseyen pek çok oteli araştırmak için, hemen Tatil Dükkanı ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bodrum’da otel rezervasyonu yapmadan önce Ege’nin incisi Bodrum’un en iyi 7 oteli başlıklı yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

1Kapadokya

Kurban Bayramı Tatil Önerileri

Hayır, bir tur gezisi ile değil! Kapadokya’yı hiç bireysel olarak ziyaret edip hem tesislerinde dinlenerek hem de gezip görerek harika bir tatil geçirdiğiniz oldu mu? Olmadı ise, Kurban Bayramı öncesinde bunu bir düşünüp aklınızın bir köşesine yazın. Emin olun, görülebilecek çok fazla şey var ve Kapadokya’daki her tesis sizlere fazlası ile konforlu dinlenme imkanı da sağlıyor.

İş dünyasından, metropollerden uzaklaşmak, pek az insan görmek için; Tatil Dükkanı üzerinden Kapadokya otelleri hakkında araştırmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here