Tatil Dükkanı, takipçilerini önemli konularda bilgilendirmeye devam ediyor. Blogumuz, sizlere sadece otel önermekle kalmıyor, aynı zamanda konseptler konusunda da olabildiğince doğru bilgiler vermeye çalışıyor. Bu yazımızda sizlere her şey dahil konsepti hakkında bilgiler vereceğiz.

Her Şey Dahil Konsepti - Nuhun Gemisi

İlk kez tatile giden çoğu bireyin ya da ailenin düşündüğü ilk şeylerden bir tanesi, her şey dahil konseptlerinde bolca eğlenebilmek ve otelin sunduğu etkinliklere dilediği gibi katılabilmektir; ancak, burada bir problem olduğu belirtmek zorundayız. Hem bu problemi gidermek hem de her şey dahil konseptinin aslında hangi şeyleri kapsadığını anlatmak için, hazırsanız başlıyoruz!

Her Şey Dahil Konsepti Yeme ve İçme ile İlgilidir

Birinci ve temel maddemizi biraz daha açmakta yarar var. Otelin etkinlikleri, konserler, ücretli hizmetler, masaj, spa; her şey dahil konseptine genelde dahil değildir. Bakıldığında, pek çok otelde her şey dahil konsepti sadece yeme ve içme ile ilgilidir. Bir tesiste dilediğiniz şeyi yiyip dilediğiniz şeyi ücretsiz içebilirsiniz; ancak ithal alkollü içki olmaması şartıyla!

Her Şey Dahil Konsepti - Açık Büfe

Yemek ve içmekle ilgili olan her şey dahil konseptinde, yine farklı seçenekler için ek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebepten, tatile gittiğinizde böyle bir durumla  karşılaşırsanız şaşırmayın.

Her Şey Dahil Konsepti Tesise Bağlıdır

İkinci madde ise her şey dahil konseptinin tamamen tesise bağlı olarak düzenlenebileceğidir. Genel hatları ile yeme ve içme konusundaki kurallar değişmez, ancak otel istediği herhangi bir etkinliği ya da hizmeti her şey dahil konseptine aktarabilir.

Her Şey Dahil Konsepti - Otel

Konaklayacağınız otel, bu konuda sizleri bilgilendirecektir. Bu yüzden, tatile çıkmadan, otel ve konsept seçimi yaparken mutlaka her şey dahil konseptinin hangi hizmetleri içerdiğine dikkat edin. Konaklamak istediğiniz oteli arayarak bu konuda bilgi alabilmeniz de mümkün.

Her Şey Dahil Antalya Otelleri İle Rahat Bir Tatil Geçirin başlıklı yazımızı okuyarak kendinize uygun her şey dahil konseptindeki oteli bulabilir ve Tatil Dükkanı üzerinden avantajlı fiyatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz!

Ücretsiz Etkinlik İsteyenler İçin Uygun Paketler de Var

Her şey dahil konseptlerinin sadece yeme ve içme üzerine kurulu olduğunu belirttik, ancak bazı oteller nadir de olsa bazı etkinlikleri her şey dahil konseptine ekleyebiliyor. Aklınızda beliren soruyu tahmin edebiliyoruz, “Etkinliklere de ücretsiz katılabileceğimiz bir konsept yok mu?” Var, çoğu otelde bu tür konseptler de bulunuyor ve “Ultra her şey dahil” gibi isimlerle anılıyor.

Her Şey Dahil Konsepti - Spa

Ultra her şey dahil gibi konseptlerde, masaj, eğlence aktiviteleri ve daha pek çok hizmet tesis tarafından sizlere fiyat dahilinde sunulabiliyor; ancak bu konseptler de tıpkı her şey dahil konseptleri gibi tesise göre değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden, hangi konsepti seçerseniz seçin, tercih ettiğiniz konseptin içinde hangi hizmetlerin bulunduğunu mutlaka kontrol edin!

Her Şey Dahil Konsepti - Su Sporları

Tatil Dükkanı üzerinden ultra her şey dahil paketleri ile muhteşem bir tatil yapabileceğiniz kusursuz otellere avantajlı fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz. Her şeyin elinizin altında olduğu bu tesislerde erken rezervasyon fırsatı ile rüya gibi birkaç gün geçirebilirsiniz.

Farklı yazılarda görüşmek üzere! Herkese iyi tatiller, biz “Tatile Hep Açığız”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here