Tatil sezonu hazır açılmışken, sezon tam olarak başlamadan önce erken rezervasyon fırsatları da pek çok otel tarafından yayınlanmaya devam ediyor. Tatil Dükkanı üzerinde de pek çok tesisin erken rezervasyon dahilinde kampanyaları mevcut ve bunlara göz atabilmeniz mümkün. Bakıldığında, pek çok rotanın belirlenebileceği bu tatil döneminde; özellikle erken rezervasyon fırsatlarıyla, ucuz ve indirimli bir tatil yapabilmek için için en uygun rotaların hangileri olduğunu biliyor musunuz?

İndirimli ve olabildiğince ekonomik bir tatil, erken rezervasyon aracılığı ile hangi rotalarda yapılabilir? Tatil Dükkanı, sizler için kaleme aldı.

Alanya

Alanya Limanı

Antalya’nın en güzel ilçelerinden bir tanesi kabul edilen ve özellikle turizm açısından pek çok kesimin tercih ettiği, her yıl binlerce ziyaretçisine merhaba diyen Alanya, tatil yapmak için harika bir belde.

Erken rezervasyon fırsatlarını rahatlıkla yakalayabileceğiniz pek çok Alanya otelleri Tatil Dükkanı üzerinde bulunması, bu tatil merkezini çekici kılan bir diğer temel etken!

Alanya

Gerek denize sıfır tesisleri gerekse devasa Aquaparkları bulunan eğlence dolu otelleri ile Alanya’da iyi bir hizmet alabileceğinize inancımız tam. Spa’dan masaja, jakuziden hamama kadar pek çok otelde dinlenmeniz için harika hizmetlerin verildiğini de ek olarak belirtelim.

Bodrum

Bodrum Evleri

Bodrum, sadece tatil merkezi olması ile değil aynı zamanda tarih ve kültür merkezi olması ile de öne çıkan yerlerden. Festivalleri, tarihi kaleleri ile bilinen Bodrum’da; erken rezervasyon dönemi için çok avantajlı fırsatlardan yararlanabilmeniz mümkün.

Tatil Dükkanı üzerinde, Bodrum otelleri araştırarak sezon başlamadan, büyük indirimlerle rezervasyonunuzu yaptırabilir ve sezon içerisinde muhteşem birkaç gün geçirebilirsiniz.

Bodrum Kalesi

Gerek eğlenmek gerekse dinlenmek için Bodrum’un harika bir ambiyansa sahip olduğunu belirtelim. Hemen Tatil Dükkanı ana sayfasını ziyaret ederek, denize sıfır ve benzeri niteliklere sahip pek çok otel hakkında bilgi sahibi olabilir, dilerseniz uçak biletiniz ve otele transferiniz dahilinde rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Fethiye

Fethiye Kelebekler Vadisi

Muğla’nın “Doğa harikası” olarak bilinen cenneti Fethiye de; erken rezervasyon fırsatlarının bulunduğu pek çok otelin olduğu tatil merkezlerinden bir tanesi.

Özellikle dinlenmek ve doğayla karışmak isteyenlerin en öncelikli tercihlerinden olan Fethiye’de; etrafınız ormanlarla çevrili bir tesiste, muhteşem günler geçirebilmeniz mümkün.

Fethiye Ölüdeniz

Gerek deniz manzaralı gerekse orman manzaralı pek çok tesisi bulunan ve bu tesislerde hemen her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz; hem dinlenip hem de eğlenebileceğiniz Fethiye otelleri Tatil Dükkanı üzerinden göz atabilirsiniz.

Kemer

Kemer Adrasan

Antalya’da; bir zamanlar küçücük bir köyken sonrasında büyük bir turizm merkezine dönüşen Kemer de; erken rezervasyon dönemi için en iyi tatil rotalarından bir tanesi.

Temiz havası ve doğası ile bilinen Kemer, hem aile otelleri hem de yetişkin otelleri ile biliniyor ve sezon açılmadan önce pek çok otelin kampanyalarını yayınladığını bilmekteyiz.

Kemer Merkezi

Antalya’ya kırk kilometrelik uzaklıkta olan Kemer otelleri , Tatil Dükkanı üzerinden rezervasyon yaparak hem çok indirimli fiyatlara sezon içerisinde harika bir tatil geçirebilir hem de transfer ve uçak biletinizi paket halinde yine indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Kıbrıs

Kıbrıs Girne

Yurt içinde tatil düşünmüyorsanız, hemen yanı başınızda harika bir turizm cennetinin mevcut olduğunu unutmayın: Kıbrıs, özellikle son yıllarda açılan tesisleri ile tatil yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yerlerden.

Kıbrıs Altınkum

Casinoları ve her şey dahil konseptleri ile muhteşem oteller bulabileceğiniz Kıbrıs’ta erken rezervasyon dönemleri için harika kampanyalar yapılıyor. Siz de, bunları takip ederek erkenden rezervasyonunuzu yaptırabilir ve tatilinizi çok daha ucuza getirerek kaliteli birkaç gün geçirebilirsiniz.

 

[destination name=”kıbrıs”][/destination]

 

Tatil Dükkanı ana sayfası üzerinden sıraladığımız merkezlerdeki otellere ulaşabilmeniz mümkün!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here