Bugüne dek Tatil Dükkanı Blog içerisinde sizin için pek çok otel, tatil yöresi inceledik; bunlara ek olarak, balayı tatili yapabileceğiniz harika yerleri de listeledik. Peki, balayınızda bir dünya turuna çıkmaya ne dersiniz? Tatil Dükkanı içerisinde, balayınızı dünyanın farklı yerlerinde yaşayabileceğiniz pek çok tur programı bulunuyor. Bu yazımızda, sizin için balayı turları kapsamında organize ettiğimiz rüya gibi programlardan bahsedeceğiz.

Romantizmin Başkenti Paris'te Balayı - Konaklama

Siz de, farklı bir konsept arıyor ve en anlamlı tatilinizi bu konseptle taçlandırmak istiyorsanız, harika önerilerimiz var. Bu turlar size fazla hareketli geliyorsa, En Romantik Balayı Tatili İçin Tek Adres Kıbrıs yazımızda Kıbrıs’ta balayına dair bilgiler vermiştik, incelemeyi unutmayın!

3 Gece 4 Gün Londra Turu

Şeker Bayramı Londra Turu - Manzara

Atlas Global iş birliği ile gerçekleştirilen 3 gece 4 günlük harika bir Londra macerası ile balayınızı taçlandırmaya ne dersiniz? 10 Ekim 2019’da başlayacak Londra turumuz kapsamında, panoramik şehir turu, uçuş masrafları, profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri ve daha pek çok şey fiyata dahil olarak sağlanıyor. Ayrıca, şehrin harika otellerinde konaklıyorsunuz.

Şeker Bayramı Londra Turu - Playtech

Parlamento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı ve daha pek çok güzelliği görmek, sürekli yaşayan bir şehirde 3 gece geçirmek, eşinizle unutulmaz anılar biriktirmek isterseniz, tarih de uyuyorsa; mutlaka bekliyoruz! Ayrıntılı bilgiyi 3 Gece 4 Gün Londra Turu sayfamızdan edinebilirsiniz!

5 Gece 6 Gün Bali, Singapur Turu

Bali - Manzara

Dünyanın en güzel bölgelerinden biri olarak kabul edilen Bali adası, aynı zamanda oldukça popüler ve turistik adalardan bir tanesi. Doğası, tropikal iklimin sunduğu muhteşem havası ve elbette tapınakları ile burada hem bolca keşfetmek hem de romantik bir balayı tatili yapmak isterseniz; 5 gece 6 gün süren Bali turumuza göz atabilirsiniz.

Güvenli Seyahat Edebileceğiniz Yerler - Bali

Tur kapsamında gezilerin yapıldığı ancak çoğunlukla serbest zamanınızın bulunduğu Bali’de, huzur dolu 5 gece, gün batımı ve oldukça renkli gece hayatı sizleri bekliyor. 2019 Boyunca her ay, bu tura dair organizasyonumuz mevcut ve planınızı yaparak siz de programlardan birine kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 5 Gece 6 Gün Bali, Singapur Turu  sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

7 Gece 8 Gün Büyük Orta Avrupa Turu

Avrupa'nın Hayranlık Uyandıran Meydanları - Old Town Square

Salzburg, Prag, Viyana, Budapeşte ve dahası… 7 Gece 8 gün sürek Büyük Orta Avrupa Turu kapsamında, Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezmek, keşfetmek, unutulmaz anılar biriktirmek ve elbette çok eğlenmek istemez misiniz? Salzburg ve Göller Bölgesi ile başlayan bu tur boyunca, Avusturya’nın en güzel köylerinden biri olan ve dünya mirasları listesinde bulunan Hallstatt’ı; Karlovy Vary’nin eşsiz doğasını; Orta Avrupa’nın en zengin başkenti Bratislava’yı ve dahasını görebileceksiniz.

Avusturya'nın Masalsı Şehri Hallstatt - Genel

Konforlu ve lüks otellerde konaklama, uçuş masrafları, özel araçlarla şehir içi ulaşımlar ve dahası ise fiyata dahil hizmetler kapsamında, Tatil Dükkanı tarafından sağlanacak. Dolu dolu bir hafta geçirmek ve harika bir balayı tatilinin ilk adımını atmak kulağa nasıl geliyor? 10 Haziran 2019’da başlayacak turumuza yönelik ayrıntılı bilgiyi 7 Gece 8 gün sürek Büyük Orta Avrupa Turu sayfamızdan alabilirsiniz.

10 Gece 11 Gün Uzakdoğu Turu

Phuket Adası Balayı - Maya Bay

Uzakdoğu, hiç şüphesiz hemen herkesin bir gün gitmek istediği yerleri kapsıyor. Peki, sizin için hepsini derleyip topladık, 10 gece 11 güne sığdırdık desek, ne dersiniz? 2019 Elegant Uzakdoğu Turu kapsamında, Tatil Dükkanı ile harika bir serüven sizi bekliyor.

Phuket Adası Balayı - Balayı Tatili

Nisan ve Ağustos aylarında bulunan Uzakdoğu Turu programlarımız, Singapur ile başlıyor ve Phuket’te sonlanıyor. 4 Yıldızlı Superior otellerde konaklama fırsatı ise, fiyata dahil hizmetlerden.

Phuket Adası Balayı - Genel

Singapur Nehri, Sentosa Adası, Hong Kong, kültür mirasları listesinde bulunan Macau şehri ve elbette Phuket’i görebilmek, bolca eğlenmek, cennet olarak tasvir edilebilecek doğa harikalarının ortasında huzur bulmak ve dahası Uzakdoğu hayalleriniz arasındaysa, sizi de bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için 2019 Elegant Uzakdoğu Turu sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

4 Gece 5 Gün Venedik – Floransa Turu

Kanallar Şehri Venedik - Kanallar ve Oteller

Kimisi aşıklar şehri diyor, kimisi kanallar şehri… Venedik’e pek çok unvan verebilmeniz mümkün, ancak bu şehirde bulunmak ve ruhunu hissetmek, verilen tüm unvanların yetersiz olduğunu kanıtlayabilir. Ne dersiniz, 4 gece 5 gün boyunca Venedik ve Floransa’da, bolca keşfedip oldukça romantik anlar yaşamak ister misiniz?

Floransa - Genel

15 Mayıs 2019 günü başlayacak olan Venedik – Floransa turu kapsamında, 3 ve 4 yıldızlı harika otellerde konaklama, şehir içi ulaşım, panoramik şehir turu ve dahası fiyata dahil hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Siz de Venedik’in Grand Canal’ında şehri baştan sona görebilmek, Floransa’da Duomo Katedrali’ni gezebilmek ve Rönesans’ın başkentinde bolca keyifli vakit geçirmek isterseniz, bekliyoruz! Ayrıntılı bilgiyi 4 Gece 5 Gün Venedik – Floransa Turu   sayfamızdan alabilirsiniz!

3 Gece 4 Gün Amsterdam Turu

Amsterdam Galeri - Bisiklet

Hollanda’nın turistik açıdan en popüler şehri Amsterdam, eğlenceli gece hayatı, renkli sokakları ve elbette özgür yaşama düşkün, sıcak, samimi insanları ile biliniyor. 3 Gece 4 günlük Amsterdam turumuzda siz de bu eğlenceli hayatı bir yerden yakalamak isterseniz, 2019 boyunca, farklı tarihlerde organizasyonlarımız var!

Amsterdam Galeri - Genel

Atlas Global iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz Amsterdam Turu süresince, ikramlar dahil uçak biletleri, şehir içi lüks araçlarla ulaşım hizmeti, lüks otellerde 3 gece oda kahvaltı konsepti ile konaklama ve dahası, fiyata dahil hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Brugge şehri turunun da ekstralar kapsamında yer aldığını belirtelim.

Amsterdam Galeri - Kanallar

Enfes bir manzara, renkli yaşamlar, eğlenceli etkinlikler, gece hayatı ve dahası için siz de hemen Atlas Global Havayolları İle Amsterdam Turu sayfamızı ziyaret edebilir, mevcut altı programdan herhangi birine hemen katılarak balayınızı taçlandırabilirsiniz.

Amsterdam Gezi Rehberi - Red Light District

Ek olarak, daha önce Amsterdam’a gitmediyseniz ve hakkında bir şeyler okumak isterseniz, sizin için Özgürlükler Şehri Amsterdam’ın Gezi Rehberi yazımızda bu harika şehirden ayrıntılı olarak bahsetmiştik.

7 Gece 8 Gün Benelux – Fransa – Almanya Turu

Romantizmin Başkenti Paris'te Balayı - Eyfel Kulesi

Daha önce Benelux üçlüsünden herhangi birini gezme fırsatınız oldu mu? Benelux, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’un politik ve resmi, aynı zamanda coğrafi bütünlüğünü tanımlayan birlikteliğe verilen ad olarak biliniyor. Peki size Benelux ülkeleri dahilinde, bir de Fransa ve Almanya turu önersek?

Paris Turu - Manzara

7 Gece 8 gün sürecek olan Benelux – Fransa – Almanya turumuz kapsamında, toplamda 5 ülke ve pek çok şehri ziyaret edebilecek, harika bir deneyim yaşayacaksınız. Panoramik şehir turları, tarihi yapılarda geziler, şehirlerin en güzel otellerinde toplamda 7 gece konaklama, profesyonel rehberlik hizmetleri ve dahasını sizin için fiyata dahil olarak tahsis ediyoruz. Size sadece, bolca keşfetmek ve eğlenmek kalıyor.

Paris Turu - Disneyland

Düsseldorf, Rüdesheim, Lüksemburg, Paris, Amsterdam gibi şehirleri görmek, unutulmaz bir tur deneyimi yaşamak isterseniz, 2019 boyunca her ay tur programımız bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için 7 Gece 8 Gün Benelux – Fransa – Almanya Turu sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

7 Gece 8 Gün Elegant Avrupa Turu

Dünyanın En Mutlu Ülkeleri - İsviçre - Zürih - Manzara

Orta Avrupa’yı daha önce gezdiyseniz, sizi Elegant Avrupa Turu’na alalım. Avrupa’nın en lüks şehirlerini görebileceğiniz turumuz kapsamında, Monaco & Monte Carlo, Nice, Annecy, Marsilya, Cenevre, Bern, Konstanz, Zürih, Lugano ve Milano’da panoramik şehir turları, serbest zaman dilimleri, renkli gece hayatı ve dahası sizi bekliyor.

Dünyanın En Mutlu Ülkeleri - İsviçre - Zürih

Pegasus Havayolları iş birliği ile gerçekleştireceğimiz Elegant Avrupa Turu süresince, şehirlerin lüks otellerinde oda kahvaltı konsepti ile konaklama, özel ve lüks otobüslerle şehir içi ulaşımlar, rehberlik ve asistanlık hizmetleri fiyata dahil olarak sunuluyor.

Monte Carlo - Genel

Alplerin Venedik’i olarak tanımlanan Annecy’i görmek, Avrupa’nın üçüncü büyük gölü Konstanz’da vakit geçirmek ve elbette Monte Carlo’da bolca eğlenmek için siz de bize katılmak isterseniz, 2019 boyunca her ay sizi bekliyor olacağız. 7 Gece 8 Gün Elegant Avrupa Turu sayfamızdan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz! Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here