2019’a muhteşem bir veda etmek ister misiniz? Yıl sonuna yavaş yavaş yaklaşırken, yurtiçi otellerin sanatçı programları da belirleniyor ve buna binaen, Tatil Dükkanı Blog’da bugün 2020 yurtiçi yılbaşı sanatçı programlarına değineceğiz. Yazımız, ilerleyen haftalar ve aylarda yeni programlar geldikçe güncellenecek. Bu sebepten, sıklıkla ziyaret etmenizde de fayda var!

Ayrıca, 2020 yılına özel erken rezervasyon tekliflerimiz de devam ediyor. Tatil Dükkanı Blog içerisinde, aşağıdaki gönderiler, 2020 planını şimdiden yapmak isteyenlere özel, eşsiz teklifler sunuyor:

Son olarak, yılbaşını muhteşem konserler ile Kıbrıs’ta geçirmek isterseniz, Kıbrıs Yılbaşı Sanatçı Programları 2020 başlıklı içeriğimize de mutlaka göz atmanızı öneririz!

Susesi Luxury Resort Hotel – Tarık Sezer Orkestrası

Türkiye'nin En Lüks Balayı Otelleri - Susesi Deluxe

Belek’in İskele mevkiinde, denize sıfır konumu ve ambiyansı ile dikkat çeken Susesi Luxury Resort Hotel, yaz sezonunda popüler tercihlerden bir tanesiydi ve 2020 yılbaşı programında da konuklarına unutulmaz bir gece vadediyor. Bakıldığında, 31 Aralık günü Tarık Sezer Orkestrası’nı konukları ile buluşturacak olan tesiste; geceye katılmak için tesiste konaklıyor olmanız yeterli. Çünkü, gala fiyatları konaklama fiyatlarına dahil edilmiş durumda!

Masa rezervasyonunuzu yaptıktan sonra katılabileceğiniz gece, yalnızca yetişkinlere özel. Bu bağlamda, minik misafirler için ayrıca bir gala gecesi düzenlenmekte. Çocuklarınızı bu gala gecesine bırakarak, onların da yılbaşını muhteşem bir eğlence eşliğinde geçirmesini sağlayabilir; siz yetişkin konuklar Tarık Sezer Orkestrası ile sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebilirsiniz.

susesi-otel-aktiviteler-eglence-1

Ultra her şey dahil konsepti ile eksiksiz bir hizmet kalitesi sunan, her konuğun tekrar tekrar gitmek istediği Susesi Luxury Resort Hotel, 2020 yılbaşı eğlencesi için en uygun seçeneklerden bir tanesi.

Susesi Luxury Resort Hotel
Türkiye/Antalya/Belek
Ultra Herşey Dahil
99
tripadvisor 4687 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
700 TL
Rezervasyon

May Thermal Resort & Spa – Zara

May Thermal Resort - Genel Yorum

Sağlık dolu, zengin mineralli sularla rahatlatıcı etkisi bulunan bir termal tatil isterseniz; yılbaşında May Thermal Resort da uygun seçeneklerden bir tanesi olabilir. Afyon’un Sandıklı mevkiinde konumlanmış bu tesis, yılbaşı gecesinde Türkiye’nin en iyi ses sanatçılarından Zara’yı konukları ile buluşturuyor. Gala katılım ücretinin konaklama fiyatlarına dahil edilmediği tesiste; katılım için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Mart Ayı Kıbrıs Sanatçı Programları - Zara

Yarım pansiyon konsepti, modern ve ferah odaları, termal su ve Spa merkezi faktörü ile hem dinlenip hem de 2019’a keyifli şekilde veda edebileceğiniz May Thermal’de; su kaydıraklı havuzlardan bay ve bayanlara özel havuzlara ve aktivite alanlarına kadar her şey düşünülmüş durumda. Yapmanız gereken tek şey, yılbaşında özel tekliflerimizle şimdiden tesise rezervasyonunuzu gerçekleştirmek.

May Thermal Resort - Termal Havuzlar

Harika bir yılbaşı eğlencesi ve termal sularla ruh ve beden dengenizi yeniden bulmak adına, aileniz, sevdiklerinizle gidebileceğiniz en güzel otellerden bir tanesi, Afyon’da sizleri bekliyor.

May Thermal Resort & Spa
Türkiye/Afyon/Sandıklı
Yarım Pansiyon
74
tripadvisor 324 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
350 TL
Rezervasyon

Ng Sapanca Wellness & Convention – Grup Karnaval

NG Sapanca Wellness Convention

Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz, büyüleyici bir bölgenin ortasında hem yılbaşı kutlaması yapmak hem de huzur bulmak ister misiniz? Ng Sapanca Wellness & Convention, konuklarına huzurlu bir kaçamak vadeden, 2020 yurtiçi yılbaşı sanatçı programlı otellerden bir diğeri. Bakıldığında, 31 Aralık gecesi konuklarına dolu dolu bir eğlence vadeden tesiste; iki gala bulunmakta.

Bunlardan birincisi, Grup Karnaval. Erguvan Restoran’da gerçekleşecek olan Grup Karnaval galasına ek olarak; Manolya adlı salonda ise Türkiye’nin en iyi ses sanatçılarından Muazzez Ersoy konuk olacak. Dilediğiniz etkinliğe, dilediğiniz gibi katılabileceğiniz NG Sapanca içerisinde; galaya katılım ücretleri konaklama fiyatlarına dahil edilmiş durumda.

Muazzez Ersoy ve Grup Karnaval ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek ve tesisin huzur dolu aktivitelerinden yararlanarak bolca dinlenmek için şimdiden özel fırsatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Bir hatırlatma olarak, Muazzez Ersoy konserinin 14 yaş ve üzeri olduğunu belirtmekte de fayda var. Minik misafirler için, gece esnasında özel bir alanda açık büfe servis eşliğinde eğlence organize edilmekte.

Ng Sapanca Wellness & Convention
Türkiye/Sakarya/Sapanca
Yarım Pansiyon
97
tripadvisor 1602 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
925 TL
Rezervasyon

Ng Afyon Wellness Convention – Bülent Serttaş

Ng Afyon Termal - Genel

Yarım pansiyon konsepti ile Afyon’un en ünlü otellerinden biri olan ve bilhassa dinlenmek isteyen konukların bir kaçamak için sıklıkla tercih ettiği Ng Afyon Wellness Convention da, 2020 yurtiçi yılbaşı sanatçı programlarını duyuran oteller arasında yer alıyor. Buna göre, 31 Aralık gecesi konuklar, Bülent Serttaş ile muhteşem bir gece geçiriyorlar. Galaya, minimum 3 gece konaklamalarda katılım ücreti dahil edilirken; 3 gece altı konaklamalarda ekstra ücret talep ediliyor.

NG Afyon Wellness - Havuz

Üzeri açılabilen bay ve bayanlara özel yüzme havuzları, termal ve Spa hizmetleri, dinlendirici masaj ve bakım uygulamaları ile huzurlu bir tatilin adresi olan NG Afyon içerisinde; siz de Bülent Serttaş ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenerek 2019’a veda edebilir; aynı zamanda sükûnet içerisinde bir tatil yapabilirsiniz. Farklı otellerde etkinlikler duyuruldukça, yazımızı sizler için güncellemeye devam edeceğiz. Görüşmek üzere!

Ng Afyon Wellness Convention
Türkiye/Afyon/
Yarım Pansiyon
97
tripadvisor 1679 yorum
Gecelik Kişibaşı En Düşük
595 TL
Rezervasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here