Tatil Dükkanı’nda 2020’ye dair özel fırsatlarla dolu pek çok içeriği haftalık olarak yayınlamaya devam ediyoruz. 2020 resmi tatil takvimi kapsamındaki içeriklerimizde hoşunuza giden, gerçekten tatil yapmak istediğiniz bir bölge ve otel varsa; şimdiden rezervasyonunuzu yaptırmanızı ve en uygun fiyat garantisi ile tatile ilk adımı atmanızı tavsiye ederiz. Peki, bu tatiller için en uygun tarihler hakkında bir fikriniz var mı? Eğer yoksa, bugünkü yazımız tam da size göre çünkü 2020 resmi tatil takvimi ve tatil fırsatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

İçeriğimizde, ayrıntılı olarak 2020’de hangi resmi tatilin hangi aya ve güne denk geldiğini, farklı günlerle birleştirerek kaç gün tatil yapabileceğinizi öğrenebilir; böylece en uygun tarihlerle tatil rezervasyonlarınızı şimdiden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, henüz okumadıysanız Kıbrıs Yılbaşı Sanatçı Programları 2020 başlıklı içeriğimizi de sizler için güncelledik!

Ocak: Yeni Yıl Tatili 2020

Yılbaşı Kıbrıs Otelleri - Hadise

2020’nin ilk tatili, 2020 yılbaşı tatili dolayısıyla yeni yılın ilk gününde gerçekleşiyor. 1 Ocak 2020 günü, tam gün olmak üzere resmi tatil ilan edilmiş durumda. 2020 Yılbaşı tatili planınızı henüz yapmadıysanız, 2020 Yurtiçi Yılbaşı Sanatçı Programları sizler için sunduğumuz, biçilmiş kaftan teklifler içeriyor!

Nisan: 23 Nisan 2020 (4 Gün Tatil Fırsatı)

Kapadokya'da Balayı Tatili - Konsept

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 2020 yılında Perşembe gününe denk geliyor. Tatil yalnızca bir gün, ancak bu günü bir biçimde Cuma ile bağlayarak, hafta sonunu da ekleyebilir ve dört günlük bir tatil fırsatı yaratabilirsiniz! 2020 Yurtiçi Ekonomik Otellerde Erken Rezervasyon başlıklı içeriğimizde, bu dört güne özel öneriler bulunmakta!

Mayıs: 1 Mayıs 2020 (3 Gün Tatil Fırsatı)

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı ya da Emek ve Dayanışma Günü, 2020 yılında Cuma gününe denk geliyor. Perşembe gününden yola çıkarak, tam üç günlük güzel bir tatil yapabilmeniz kesinlikle mümkün görünüyor. Özellikle Yakın Bölge Otelleri kategorisini inceleyerek, büyük şehirlerden birkaç saatte doğanın ortasında, sessiz ve sakin bir yere ulaşabilir; huzur dolu bir tatil fırsatı yaratabilirsiniz.

Mayıs: 19 Mayıs 2020 (4 Günlük Tatil Fırsatı)

limak-thermal-otel-genel-2

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 2020’de Salı gününe denk gelen resmi tatil günlerinden. Bakıldığında, Pazartesi gününü de içine alarak planlanacak bir tatil programı sayesinde, dört günlük bir kaçamak fırsatı yaratabilmek kesinlikle mümkün. 1 Mayıs’ta olduğu gibi, yakın bölge otellerinde sağlıklı, huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz.

Mayıs: Ramazan Bayramı 2020 (4 Günlük Tatil Fırsatı)

Sueno Hotels Deluxe Belek - Genel

Ramazan Bayramı 2020, 2020 yılında bol tatilli Mayıs ayına denk gelen resmi tatil fırsatlarından bir diğeri. Bakıldığında, 23 Mayıs 2020 arife günü, yarım günlük bir tatil fırsatı sunarken; takvime göre 26 Mayıs Salı günü tatilin bitişi oluyor. Cuma gününden yola çıkarak, Salı gününe dek, dört günlük harika bir tatil yapabilmeniz için kesinlikle yeterli bir süre. 2020 Kıbrıs Premium Erken Rezervasyon Fırsatları başlıklı içeriğimiz ise otel seçimlerinize yönelik biçilmiş kaftan tavsiyeler içeriyor.

Temmuz: Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2020

Lova Hotel & Spa - Genel

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, bir günlük bir resmi tatil fırsatı sunsa da, Çarşamba gününe denk geldiğinden, o haftaya özel bir tatil fırsatı yaratabilmek özellikle çalışanlar için pek olası değil.

Temmuz: Kurban Bayramı 2020 (5 Günlük Tatil Fırsatı)

En İyi Kıbrıs Balayı Otelleri - Cratos Premium

Kurban Bayramı 2020, 30 Temmuz günü Kurban Bayramı arifesi ile başlıyor ve tam 5 günlük resmi tatil olanağı sunuyor. Perşembe gününden Pazartesi gününe kadar sürecek bu resmi tatil günlerinde, harika bir tatil için yapmanız gereken tek şey; erken rezervasyon fırsatlarından şimdiden yararlanmak. 2020 Yurtiçi Muhafazakar Oteller Erken Rezervasyon başlıklı içeriğimiz, Kurban Bayramı tatilinde dinlenmek isteyenlere özel fırsatlar sunan içeriklerimizden.

Ağustos: Zafer Bayramı 2020

Titanic Beach Lara Hotel - Plaj

30 Ağustos Zafer Bayramı, bir günlük resmi tatil verilen günlerden bir tanesi ve 2020’de Pazar gününe denk geliyor. O gün bir tatil planı yapmak pek mümkün görünmüyor.

Ekim: Cumhuriyet Bayramı 2020 (4 Günlük Tatil Fırsatı)

Sonbahar Tatili - Yedigöller

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ise 2020’de 4 günlük tatil fırsatı sunan resmi tatillerden bir diğeri. Bakıldığında, Perşembe gününe gelen bu bir günlük resmi tatili, Cuma ile birleştirebilmeniz halinde, dört gün boyunca bir kaçamak yapabilirsiniz. Yakın bölge otelleri ya da yurtiçinde tatil yapabileceğiniz pek çok denize sıfır otel; ideal seçenekler arasında yer alabilir.

Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here